Dla na100latek!

Forum dla dziewczyn


#1 2016-06-04 21:21:39

huba

Teletubiś

Zarejestrowany: 2014-08-23
Posty: 6
Punktów :   

Poszerzanie kompetrencji zawodowych

Witajcie. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad poszerzeniem kompetencji. Wiadomo że w dzisiejszych czasach trzeba się cały czas rozwijać. Szukam czegoś co kończy się egzaminem językowym, nawet znalazłam takie szkolenia i decyzja prawie zapadła,  chodzi mi o egzamin TOEIC, ale mam też inne pomysły. Zastanawiam się jak długo należy się przygotowywać do takiego egzaminu? Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia? Wszelkie sugestie mile widziane. Ewentualnie proszę o wskazanie innego egzaminu tego rodzaju i na tym poziomie. Czy macie może jakieś doświadczenia jeśli chodzi zdobywanie certyfikatów językowych? Najbardziej interesująca jest dla mnie kwestia przygotowania do nich niż samego egzaminu.

Ostatnio edytowany przez huba (2016-06-20 19:42:36)

Offline

 

#2 2016-06-12 21:42:57

isska

Teletubiś

Zarejestrowany: 2015-12-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poszerzanie kompetrencji zawodowych

ten egzamin o którym piszesz nie jest jakoś szczególnie trudny (wszystko zależy od twojej znajomości języka - nic o tym nie piszesz), ja akurat miałam go poprzedzonego zajęciami przygotowującymi więc wszystko było jasne od początku do końca. Myślę że jeśli chodzi o testy językowe i certyfikaty to warto zbadać wcześniej swój stopień znajomości języka (są dostępne nawet online), to Ci odpowie na pytanie który będzie dla ciebie najodpowiedniejszy. Ja też się sposobie do szkolenia, ale z innej tematyki, ja chciałabym raczej podnieść kwalifikacje w obszarze marketingu internetowego, odpowiednie szkolenie znalazłam na [http://www.sdflodz.pl/] ale czas pokaże czy się na nie zdecyduje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zulnicamazancowice.pun.pl www.isha-koppikar.pun.pl www.uzumakinaruto.pun.pl www.3daysgrace.pun.pl www.bookingmpire.pun.pl