Dla na100latek!

Forum dla dziewczyn


#1 2008-04-19 13:36:38

Martadell_ŻylettaxD

Męczycielka klawiatury

1734350
Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 330
Punktów :   
WWW

Bajka o czwórcy siętej xD

A więc. Wiem, że zdań nie zaczyna się od "a więc", ale tak już to w niektórych bajkach bywa.Więc zacznijmy może od początku, bo tak chyba by wypadało. Dawno, dawno temu, a może nie tak dawno, bo na turnusie wrzesień - październik był sobie pokoik pod wezwaniem świętego Zenona potocznie zwany pokojem sto siedem. Pewnego nocnego dnia Zenonemu znanemu także jako Mateusz Olej Kujawski wyleciało oko z moczodołu. I musiał się biedak mocno schylić i jak go nie łupło w wyrostku. Musiał wstać z powrotem, żeby całe jego wielkie mięcho nie powaliło się na ziemię. Razem z Zenonem w pokoju mieszkał Konrad. Wyglądał ona jak jakiś Chińczyczyk, ale to możemy pominąć, bo wygląd Łukasisiaka jest w tej chwili nie ważny. Więc jak już mówiłam razem z Zenonem w pokoju mieszkał Konrad. Myślał, że jest mężem Agnieszki, ale to nie była prawda, bo to Agnieszka była jego żoną. Następnym lokatorem pokoju pod wezwaniem świętego Zenona był prosiaczek. Ups... chyba coś mi się pomyliło z tym Prosiaczkiem, bo ten Kuba, o którym właśnie piszę miał na imię nazywał się Napalony Kubuś Puchatek. W skrócie NKP. Bardzo on lubił swoją żonę Dominikę i cały czas mlaskali jakby guli żumę Huba Buba. Ten jego marker był jak „zaczrowany ołówek” i cały czas bazgrolił po biustach dziewczynków. Razem z tą Trójcą mieszkał jeszcze jeden chłopyszek. Miał ona na imię Bartek, ale jedna dziołcha, której rodzice nie nauczyli mówić mówiła na niego Bajtek. Miał on kwadratowe binokle i był taaaaki duźi. Trochę wcześniej mieszkali z nimi Krzysztof i Dawid (chyba), ale ja ich tam nie znałam. Krzychu potem przyjeżdżał razem z nietoperzem. Pewnej słonecznej nocy. Piguła Księna Danuta wleciała do pokoiku sto siedem z okrzykiem ihhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! I rzuciła się na jedno z wolnych łóżek. Przerażeni chłopcy schowali się w koszu na brudne ciuszki. Nie zważając na to Księżna Danuta wrzuciła ich do pralki. Kiedy chłopcy się prali próbowali rozmawiać, ale tylko bąble im z nosa parowały. Wyprani i zmoknięci tą przygodą poszli spać, ale nie było im to dane. Zenonowi wyleciał wyrostek, a Kubuś zaczął płakać , że chce do mamusi.. Bartek i Konrad zaczęli ich pocieszać, ale im tylko gałki oczne wyleciały nosem razem z glutami. Panie sprzątaczki przyjechały windą i sprzątnęły te gluty razem z okami. To było taaaakie straaaszne. Kubuś i Olej Kujawski zostali na zawsze ślepcami. Następnego dnia było już wszystko w najlepszym porząsiu bo oczy im odrosły. Kiedy byli pewnego dnia na spacerze Bajtek stanął na rękach i nie mógł się ruszyć z miejsca. Kondziu się wkurzył i zjadł go na drugą kolację. I tak skończyły się losy czwórce ze sto siedem. I żyli krótko i nieszczęśliwie w Osiecznej.

THE END.


"Najpierw słychać krzyki, a potem mlaskanie. Cała nadzieja w Bogu, że was nie zjedzą na deser."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakkw.pun.pl www.hwdpteam.pun.pl www.lechisci.pun.pl www.menofwar.pun.pl www.camorrawow.pun.pl