Dla na100latek!

Forum dla dziewczyn

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-12-12 20:00:45

nierozłączka

Teletubiś

Zarejestrowany: 2014-08-23
Posty: 7
Punktów :   

Strona interetowa

Cześć. Chciałabym mieć własną stronę ze zdjęciami jednak nie za bardzo wiem jak się za to 'zabrać'. Oczywiście strona byłaby na wykupionej domenie, nie darmowej. Tylko teraz kwestia samego hostingu. Cenowo i pod innymi względami najbardziej podoba mi się ta oferta -> http://www.nazwa.pl/domeny/ Jest tylko jedna kwestia - czy jako osoba niepełnoletnia mogę mieć taką domenę? Czy musiałabym prosić rodziców ewentualnie o podpisanie umowy? No właśnie - jak to wszystko wygląda - czy podpisuje się umowę "fizycznie" czy wystarczy tylko załatwić wszystko przez internet? Jeśli chodzi o te wszystkie szczegóły to są dla mnie bardzo ważne, od tego zależy czy się w ogóle zdecyduje... Strona o której pisze będzie dotyczyła fotografii, będę na niej zamieszczała jedynie własne zdjęcia. I tu kolejne pytanie - jak zabezpieczyć takie zdjęcia przed ewentualną kradzieżą? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia-ur.pun.pl www.3gp.pun.pl www.polish-elite-clan.pun.pl www.mojepiosenki.pun.pl www.polishsupermanager.pun.pl