Dla na100latek!

Forum dla dziewczyn


  • Index
  •  » Porady
  •  » Czy powinnam iść do psychologa?

#1 2008-08-23 21:35:41

bananova je

LaDy

13638914
Skąd: Domowa kanapa
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 154
Punktów :   
WWW

Czy powinnam iść do psychologa?

Dziewczyny mam do was prośbe, abyście mi coś poradziły. Ten cosik co dam ma tu głowne znaczenie.

"Śniło mi się, że byłam w jakimś ośrodku. To była kontynuacja czegoś, przez co boję się być sama i w ciemności  Nie miałam jakiegoś naszyjnika, który miał pomóc nauczycielom, przy szykaniu uczniów (nie pytajcie się dlaczego. To tylko chora wyobraźnia). Koleżanka o rok starsza też go nie miała. Więc poszłyśmy do jakiegoś pokoju. Ona szła pierwsza i w drzwiach się zatrzymała. Miała wystraszoną twarz. Jakoś wiedziałam, że musimy iść do pokoju, gdzie jest dużo ludzi (a byliśmy same), więc wróciłam. Koleżanka wytłumaczyła, że w pokoju był krwawy człowiek na podłodze. Nauczyciele poszli i powiedzieli, że ludź nie żyje. Ja potem przeglądałam zdjęcia z różnymi częściami ciała w różnych miejscach np. krwawą głowę w sedesie. Potem to obudziłam się wystraszona. Myślałam, że to sprawka szatana, ale doszłam do wniosku, że jestem głupia."

Od tego snu jestem jakaś inna. Jestem przewrażliwiona na straszne rzeczy. Nie mogę być w ciemności, ani także sama. Gdy jestem sama wieczorem w domu modlę się, by ktoś przyszedł. Dziś jak kolega opowiedział o swoim przydarzeniu niby z duchami, to ledwo normalnie wytrzymałam słychając.Przypomniało mi się wtedy ak z kuzynką grałam w simsy pokazał się kosiarz po śmierci sima, to ledwo poszłam spać. Do domu bałam się wejść, bo było ciemno i nikogo nie było. Błagałam mame przez domofon, aby poszła ze mną. Kiedy dowiedziałam się, że wychodzi, to prawie płakałam i prosiłam, by nigdzie nie szła. Jednak przyszedł jeden kolega i gites jest ale już sobie poszedł. Wszystkie światła w domu są pozapalane lecz i tak się boję odejść od komputera. To jest po prostu horror. Moja bardzo rozwinięta wyobraźnia jeszcze bardziej pogarsza sprawę. Nadal ledwo powstrzymuję się od płaczu. Czy powinnam iść do psychologa, by ten mógł mi jakoś pomóc? Proszę, by ktoś z was natychmiast dał odpowiedź. Z góry dzięki za uwagę


Kot - istota nadzwyczajnie głupia. Trzymać się z daleka.

Offline

 

#2 2008-09-13 14:18:50

Martadell_ŻylettaxD

Męczycielka klawiatury

1734350
Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 330
Punktów :   
WWW

Re: Czy powinnam iść do psychologa?

Hmm.. Ja właściwie mam coś podobnego..
Oglądam horrory i potem boje sie wyjść z pokoju. Do piwnicy też się boje iść. A jak mama każe mi wieczorem sprawdzić, czy dom napewno jest zamknięty, to w życiu nie pójde...
Nie wiem, czy do psychologa z tym iść. Ale z tego co ty opisałąś to to jest o wiele gorsze od tego mojego. Może warto przejść sie do psychologa. Może nie pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi


"Najpierw słychać krzyki, a potem mlaskanie. Cała nadzieja w Bogu, że was nie zjedzą na deser."

Offline

 

#3 2009-01-01 15:40:33

Mamba_Balonowa^^

Administrator

Skąd: za górami, za lasami... x)
Zarejestrowany: 2008-04-13
Posty: 270
Punktów :   

Re: Czy powinnam iść do psychologa?

Też mam coś takiego...
A dlaczego? Do mojej szkoły przyjechał ksiądz egzorcysta, zaczął nas straszyć, mówić strasznym głosem. Mówił czym się odznaczają [duchy ciemności- demony] (pukanie, ludzkie kroki w wojskowych butach i dźwięk łańcuchów, a także zapachem: skisłym mlekiem, odchodami zwierzęcymi i ludzkimi, ciałem zmarłego człowieka). Mówiła także, w jakiej postaci się ukazuje ten demon: bananova je: jako zakapturzona postać (jak w Simsach), wilkołak, człowiek bez głowy, lub coś nie do opisania.
Mówiła o ludziach opętanych, jak wyglądają, jak się zachowują...
Jako jedyna z mojej klasy miałam schizy w nocy.
Kiedyś bałam się bardziej (tak jak Martadell- iść do piwnicy). Teraz mi się to nasiliło. Boję się zgasić światło, gdy wszyscy śpią...
Boję się ciszy i ciemności...
A najgorsze jest to, że od przyjazdu księdza- egzorcysty minęło już parę miesięcy.
Boję się, że mi to już nigdy nie przejdzie...


PS Nie musisz, minie Ci z czasem...

Offline

 
  • Index
  •  » Porady
  •  » Czy powinnam iść do psychologa?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.filangur.pun.pl www.mototeam.pun.pl www.serwery-emergency4.pun.pl www.wojnaninja.pun.pl www.rmp.pun.pl